Ford і китайська Zotye починають разом виготовляти електромобілі

Aмeрикaнськa кoмпaнія Ford Motor і китaйськa Anhui Zotye Automobile дoмoвилися інвестувати $756 млн у спільне підприємство зі створення електрокарів у Китаї, повідомили обидві компанії в середу. Про це пише Reuters.

 

Угоду про створення СП було підписано в ході візиту президента США Дональда Трампа в Китай. Частка кожної з компаній складе 50%. Спільне підприємство отримає назву Ford Zotye Automobile. Завод буде побудований в китайській провінції Чжецзян.

«Zotye Ford представить нове сімейство невеликих електромобілів. Ми будемо вивчати поширення інноваційних странспортних засобів серед покоління молодих китайців-мешканців великих міст», – зазначив віце-президент Ford Group Петер Фліт.

За повідомленнями ЗМІ, загалом між США та Китаєм за підсумками візиту Трампа в Китай загальна сума укладених угод склала $9 млрд.

Китай у боротьбі з тривожними показниками забруднення в великих містах, агресивно розвиває електромобілі та вливає десятки мільярдів юанів інвестицій у фінансування досліджень та в запуск нових проектів.

При цьому повідомляється, що китайський імпорт та експорт падають через урядову програму боротьби із забрудненням. Зменшився також і торговий профіцит Китаю з США.

Нагадаємо, раніше Ford пообіцяв, що до 2030 року зробить електричними всі моделі своїх автомобілів. У проект з електрифікації загалом буде вкладено $4,5 млрд.

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.